Sony'den teknolojik sehpa Piyasada

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Sony''in önümüzdeki aylarda piyasaya sunacağı RHT serisi televizyon sehpaları, dahili ses sistemine sahip olacak.

Sony Avrupa'nın mayıs-haziran aylarında piyasaya sunmayı planladığı RHT serisi televizyon sehpaları, dahili 3.1 ses sistemine sahip olacak. 32'den 55 inçe kadar farklı boyutlardaki televizyonlar için üç değişik modele sahip olan bu seri, Sony dışındaki televizyonlarla da uyumlu olacak.

Sehpalarda kullanılan 470 watlık hoparlörler, S-Force Pro Surround yazılımı ve S-Master amplifikatör titreşimi engelleme özelliğine de sahip. Ayrıca ses ve görüntü girişleri de kablo karmaşasına mahal vermeyecek şekilde tasarlanmış.

RHT serisinin her evdeki sehpalardan farkı ise, dahili 3.1 ses sisteminin Sony mühendisleri tarafından konumlandırılmış olması. Değişik boyutlardaki televizyonların farklı büyüklükteki mekanlarda kullanılacağını hesaplayan Sony, hoparlörlerin açısını bu sisteme göre ayarlamış.

Dahili AM/FM radyoya da sahip olan RHT serisi sehpalar, ayrıca iPod olsun çeşitli Sony Ericsson cep telefonları olsun diğer birçok cihazla da uyumlu olacak. Fiyatları açıklanamayan seri önümüzdeki aylarda Avrupa'da satşa çıkacak.