Sevgi olmasaydı ne olurdu kısaca

Eylül

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Sevgi olmasaydı ne olurdu kısa bilgi,

Dünyada insanların sahip olduğu en önemli değerlerden biri sevgidir. Sevginin olmadığı bir yer diğer tüm güzel duygulardan yoksun kalır. Güzel duygular ya da güzel davranışlar ancak sevgi varsa gerçekleşir.

Sevginin olduğu bir yerde birçok güzel duygu bulunur. İnsanlar hayatları boyunca sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyarlar. Sevgi, bir toplumun mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamasını sağlar. Üstelik sevgi, paylaştıkça çoğalır. Bu sayede sevginin varlığı göz ardı bile edilemez. Her insanın sevgisini göstermesi, hem kendisine hem de çevresindekilere olumlu katkılar sağlar.

Nasıl ki sevgi, sahip olunan her şeyi güzelleştirecek nitelikte bir değer ise, sevgisizlik de sahip olunan her şeyi çirkin kılabilecek nitelikte bir durumdur. Bir insanın hem kendisini hem çevresindeki kişileri hem de sahip olduğu diğer şeyleri sevmesi gerekmektedir. Bu sayede, birçok insan mutlu ve huzurlu bir hayat sürdürebilir. İslam dini de her insanın sevgi içerisinde yaşamasının önemini vurgulamaktadır. Unutmayalım, her insan sevdikçe güzelleşir.